Ana sayfa

Guangdong Zhihui Industry & Trade Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Markaların Güvendiği Toplu Yoga Giyim Tedarikçileriyiz

Fabrikamız, fitness yogadan esinlenerek 2011 yılında kurulmuştur ve fitness tutkunları için rahat ve modaya uygun spor giysiler yaratmaya kendini adamıştır.Yoga kıyafetlerinin araştırma ve geliştirme, geliştirme, üretim ve satışına odaklanıyoruz.Biz sanayi ve ticaretin kaynak fabrikasıyız.Huizhou, Guangdong Eyaleti'nde yer almaktadır.

Fabrikamız 20.000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır ve 300-500 'den fazla işçiye sahiptir.Tam bir üretim zincirimiz ve üretim ekipmanımız, numune atölyemiz, test atölyemiz var.Bunların arasında, 50'den fazla dört iğneli altı iplikli patchwork dikiş makinesi ve aylık 600.000 parçadan fazla üretim, 6.000 metrekareden fazla bir depo alanı ve 2 milyon envanter ile 200 düz torna tezgahı tezgahı bulunmaktadır. Müşterilere yurtiçinde ve yurtdışında zamanında istikrarlı bir mal kaynağı sağlayabilen parçalar.

Müşteri ihtiyaçlarına odaklanıyoruz, sıkı bir kalite sistemimiz var ve satış sonrası hizmeti iyileştiriyoruz.10 yıldan fazla süren geliştirmeden sonra, şirketin çeşitli işletmeleri şekillenmeye başladı ve uzmanlaşma, standardizasyon, standardizasyon ve işleme inşaatına daha fazla önem veriyor, böylece şirket kademeli olarak yüksek seviyeli üretime ve çok yönlü hareket ediyor. hizmet.Şirket bağımsız olarak ürünler tasarlar ve geliştirir.Moda stilleri, renkleri ve kumaşları, uluslararası pazara öncülük eden yerli ve yabancı müşteriler tarafından derinden sevilmektedir.

OEM olarak uzun süredir yerli ve yabancı marka yoga giyim müşterileri ile işbirliği yapmaktayız.OEM ve ODM özelleştirmesi, numune özelleştirmesi, çizim ve prova vb. hoş geldiniz. Özelleştirilmiş ürünlerinizi işlemek ve tasarım efektlerinin kalitesini sağlamak için profesyonel bir tasarım ekibimiz var.CE, SGS, NOCSAE vb. Tarafından tespit edilebilir. Ana pazarlarımız Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Güney Kore, Avustralya ve diğer ülkelerdir.

Sağlıklı ve mutlu bir fitness yöntemine öncülük etmek, her müşteriye ve her ürüne hizmet etmek.Temel rekabet gücümüz, rekabetçi fiyatlar, yüksek kaliteli ürünler ve kusursuz hizmetlerdir.Teftiş ve iş görüşmesi için şirketimizi ziyaret edecek yerli ve yabancı tüccarlara hoş geldiniz!!Başka sorularınız varsa, lütfen bizimle 86-0752-5853369 numaralı telefondan iletişime geçmekten çekinmeyin.Sizinle içtenlikle işbirliği yapmayı, birlikte gelişmeyi ve insanların sağlıklı yaşamı için daha iyi bir gelecek yaratmayı dört gözle bekliyoruz!

 

Çin Guangdong Zhihui Industry & Trade Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Guangdong Zhihui Industry & Trade Technology Co., Ltd. şirket Profili 1 Çin Guangdong Zhihui Industry & Trade Technology Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Guangdong Zhihui Industry & Trade Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Guangdong Zhihui Industry & Trade Technology Co., Ltd. şirket Profili 4Çin Guangdong Zhihui Industry & Trade Technology Co., Ltd. şirket Profili 5Çin Guangdong Zhihui Industry & Trade Technology Co., Ltd. şirket Profili 6Çin Guangdong Zhihui Industry & Trade Technology Co., Ltd. şirket Profili 7

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Neden bizi seçmelisiniz?

 

S1: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?

Cevap: 10 yıldır profesyonel bir spor yoga fitness ekipmanı üreticisiyiz.

 

S2: Bazı örnekler alabilir miyim?

C: Evet, test etmeniz için 3-5 ücretsiz numune mevcuttur.Küçük partiler de kabul edilebilir.

 

S3: OEM mümkün mü?

Cevap: Evet.Tasarımlarınızı ve fikirlerinizi gerçek ürünlere dönüştürmek için zengin deneyime ve iyi bir yeteneğe sahibiz ve markanızı ürünlere lazerle yazdırabiliriz.

 

S4: Teslim süresi nedir?

C: Çok profesyonel ve kaliteli bir ekibimiz var, genellikle 15 gün içinde gönderebiliriz.Ancak ayrıntılar için lütfen satıcımızla iletişime geçin, teşekkür ederim.

 

 

Çin Guangdong Zhihui Industry & Trade Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Zhihui Sanayi ve Ticaretinin büyüme süreci

 

2011 yılında,Zhihui gergi kayışı fabrikası kuruldu ve lateks ve kauçuk direnç kayışlarının geliştirilmesi ve üretimi başladı;
2014 yılındaürünlerimiz iç ve dış pazarlarda tanındı ve üretimi artırdı;

2015 yılında Küresel pazara açılmak için Hong Kong Uluslararası Ticaret Şirketi'ni kurdu;
2016 yılında şirket sermaye piyasasını kazandı ve 80 milyon melek yatırım aldı;
2017 yılındaüretim tesisi genişletildi ve yoga spor giyim, yoga topları ve diğer yoga serisi ürünlerin üretimine başlandı;
2018 yılındaspor fitness ürünleri bir dizi AB kalite sistem sertifikası aldı;

2019 yılındaSınır ötesi e-ticaret satış platformuna girmek için Zhihui Sanayi ve Ticaret Teknoloji Şirketi'ni kurdu;

2020 yılındaSermaye piyasasına girinve birçok yerli spor ve fitness ekipmanı fabrikasına yatırım yapmak;
2021 yılındaŞirket, fabrikanın üretim ölçeğini daha da genişletecek ve yerli ve yabancı müşterilerden OEM siparişleri alacak.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : ZH

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 30000000-100000000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangdong Zhihui Industry &amp; Trade Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangdong Zhihui Industry &amp; Trade Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangdong Zhihui Industry &amp; Trade Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangdong Zhihui Industry &amp; Trade Technology Co., Ltd. Sertifikalar